top of page

Remote Viewing
Dálkové nazírání

Remote Viewing - Dálkové Nazírání

Dálkovému nazíraní se aktivně věnuji již od roku 2014.

Schopnosti dálkového nazírání se dají jednoduše probudit, a tato aktivita se také stala součástí pokročilého stupně kurzu Astrálního Cestování. 

Se studenty po celém světě, již po mnoho let, týdně cvičíme různé metody Remote Viewing na různé cíle. 

Kurz - Dálkové Nazírání (Remote Viewing)

PRAHA - Víkend 02. a 03. prosinec 2023 od 10.30 do 16.30hod.

Remote Viewing - Dálkové Nazírání

Unikátní příležitost rozvinout SUPERschopnosti jako je telepatie, jasnovidectví, esoterické cítění atd. 

Scouting

Co je to Dálkové Nazírání

Dálkové Nazírání je způsob kde dokážeme "vnímat myslí" věci, které nevidíme, protože jsou mimo naši lokalitu (předmět, zvíře, člověk, situace, událost, atd.). 

Fyzikové Russell Targ a Harold 

Puthoff, zkoumali jasnovidectví a parapsychologii ve  Stanford Research Institute (SRI) Stanfordském vědeckém institutu. Jsou většinou spojováni s termínem "remote viewing". Snažili se vytvořit protokol, který by dálkové nazírání naučil každého. Termín "remote viewing" proslavil Ingo Swann v prosinci 1971 během experimentů na Americké společnosti pro výzkum jasnovidectví v New Yorku (American Society for Psychical Research in New York City).

Remote Viewing se stal populární v roce 1990 díky odtajnění určitých dokumentů z Projektu Stargate - průzkum běžící od roku 1975, do kterého bylo investováno 20 milionů a byl sponzorovaný americkou vládou z důvodů, aby se zjistily možnosti použití jasnovidectví pro vojenské účely. 

Zkušenosti

Remote Viewing jsem se poprvé učila od Dr. Stevena Greera a posléze jsem měla příležitost studovat s těmi nejlepšími - The Monroe Institute a vyhlášeným Joe McMoneagle

Remote Viewing jako technika mi není cizí, je to součástí mých zkušenosti s Theta Healing a modalitami, které učí a rozvíjejí tyto jasnovidné schopnosti. 

Remote Viewing jsem zapojila do druhého stupně programu Astrální Cestování a Remote Viewing. 

Díky této metodě mohou studenti aktivovat další části svých SUPERschopností a tím žít mnohem štastnější a spokojenější život. 

Remote Viewing resized.jpg
Sky
Group Hike

Již pár let se studenty týdně trénujeme cíle na dálkové nazírání

bottom of page